Косата Клип Hairpin Девојка Удира Fastener Бонбони боја 12pcs Barrettes Коса Додатоци Гроздобер Коса Слајдови Игли за Жени

Косата Клип Hairpin Девојка Удира Fastener Бонбони боја 12pcs Barrettes Коса Додатоци Гроздобер Коса Слајдови Игли за Жени

Това е достапна
DEN 595.20
Количината на стоката:

【Поставите Содржината】Шноли на различни бои, боја и форма се многу симпатична.Лесно губење на аранжманот.Мора да се за жените. 【Премиум Материјалот】snap коса клипови се направени од високо квалитетна метал, цврсти и издржливи, клипови боја нема лесно кора off за својата сплетен површината. 【Поставен Стилови】ќе добиете различна боја на коса, игли.Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмногу на коса стилови за жени и девојки. 【Широко Апликација】Овие моден стил на косата клипови може да се примени во различни прилики,како што се датумите, ангажмани,свадби,партии, honeymoons, родендени,graduations, банкет и секојдневно носење.Нека ви биде најсветлиот еден во различни прилики. 【Услуги на клиентите】 Ако имате било какви прашања или проблем за коса клипови, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да ви даде решенија, како и.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најквалитетни производи и најдобра услуга.Косата Клипови Barrettes Мода Коса, Игли за Жените Дами Коса Accessories Product Карактеристики : ◆ќе добиете коса клипови со различни стилови за да ги задоволат вашите различни потреби.◆Широк usage The коса клипови се лесни за носење и лесно да се задржи вашата губат косата во pleace,Особено,Одлична за клипинг вашиот удира и неуредна коса,Прекрасен подарок за девојки,жени и деца.◆Идеален Gifts Perfect роденден подароци, Божиќ подарок, мајката ден, Денот на Вљубените подароци и така натаму.Нежна и сјајна коса клипови во собата е прекрасен подарок за вашето семејство,пријатели и секој што сакаше.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да.не ја одразуваат вистинската боја на објектот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата