Франција Luxe Долги и Слаби Barrette - Цветни Rhapsody Розова/Зелена

Франција Luxe Долги и Слаби Barrette - Цветни Rhapsody Розова/Зелена

Това е достапна
DEN 432.00
Количината на стоката:

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Здрав француски barrette затворач.Направени на луксузни целулоза ацетат.Димензии : 3/8" широк, 4 1/4" долго.Идеален за повеќето типови коса.Карактеристики на трајни позлатени затворач дека сигурно има коса во место.Направени на луксузни целулоза ацетат.Прецизно направена во Франција и полиран од страна на рака, за исклучителен сјај.Мерки 3/8-инчен широк од 4-1/4 инчи долго.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата