Сет од 5 Мини Доброто Чаши Пет Бои сега ie 4.3 cm Порцелански Ware

Сет од 5 Мини Доброто Чаши Пет Бои сега ie 4.3 cm Порцелански Ware

Това е достапна
DEN 1728.00
Количината на стоката:

Тоа е збир на 5 мини слатки.Големината на swallowtail е W x 4.5 4.5, H 5.5 cm.Ако сте во потрага за други мини-пиење 5 точка во собата, ве молиме да пребарувате со "watou.азија мини пиење точка 5 поени set".Тоа е збир на 5 мини слатки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата