Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Дворот Pop-Up Фудбалски Цел Фудбалски Цели Цевка Погодна за Отворен Градина Децата Возрасни Фудбалски Тренинг за Спортска Опрема W-1022

Wauvke Фудбал Цели Фудбал Мрежи за Дворот Pop-Up Фудбалски Цел Фудбалски Цели Цевка Погодна за Отворен Градина Децата Возрасни Фудбалски

Това е достапна
DEN 1833.60
Количината на стоката:

Висок квалитет на Pop-up фудбал нето : полиетиленски фудбал нето се користи, Тоа има карактеристики на абење отпор, сонцето отпорност и издржливост.дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење форма.Издржливи метална фудбалски цел : да се Произведени со користење 32-милиметри galvanised челик, сите временски услови фудбал цели може да се користи во текот на годината на внатрешна и надворешна терени поради тешки-должност мислења и crossbar.Применливи места : На фудбалски цел е погоден за употреба во домот градини, клубови, училишни игралишта, обука места, итн.Без разлика дали сте дома или на терен за обука употреба, и да се задоволат побарувачката.Фудбал цел големина : 125x45x76cm (Три - Футсал) опции, Погоден за градина фудбал за деца.Сет вклучува рамка, заклучување заедно систем, нето, клипови и земјата штипки (се што е потребно).БРЗ Ова значи дека не мора да се грижите за вашата цел движат во текот на вашата игра.4. Полиетилен фудбал нето, дозволувајќи таа да биде погоден од топката повеќе пати, а не кршење или губење на формата, Тоа има карактеристики на абење отпор, сонцето отпорност и издржливост.5. Сет вклучува рамка, заклучување заедно систем, нето, клипови и земјата штипки (се што е потребно).ПРЕНОСЛИВ, ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ И STORAGEQuick-сет и да уживате во вашето исполнување со вашите деца насекаде и во секое време.Погоден за внатрешна, надворешна, двор, градина, косилка за трева, песочна плажа, и фудбалски терен, итн.ИЗДРЖЛИВИ ФУДБАЛ GOALWe треба внимателно избрани нашите материјали.Па секој дел од овој фудбалски цел може да застане на тестот на времето и ќе трае многу години на честа употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата