SoGuDio Бела Када Изолација Покривање,Едноставна Бања Виткање Покритие за Повеќето Стандардни Големина Кади Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина : 80×139×1cm)

SoGuDio Бела Када Изолација Покривање,Едноставна Бања Виткање Покритие за Повеќето Стандардни Големина Кади Свитлива Када Покрие

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и пријатно бања имаат СПА послужавник и дупчиња на држачот за phone, ipad, стакло и таблет.Има добра отпорност на вода, здравје и заштита на животната средина.Функција : кадата dustproof, када складирање одбор, када изолација, виткање заграда, погоден за повеќето стандардна големина кади.Бања изолација : Како ватенка на телото, топлина циркулира во када, удобни и релаксирачки.Погодно за прст сила, лесно да се отвори, се затвори и да се движат.ЛУКСУЗНА КАПЕЊЕ ИСКУСТВО : Нашата decorous бања мост го прави капење задоволство.Бамбус бања рек прави вашата бања лечи со миризливи свеќи, забава имаат пијалоци и гледање филмови.Така, када послужавник е matchless заменик на дрвени бања полица.Име : Виткање када cover Material : PP resin Dimensions : 70×139×1cm , 75×139×1cm , 80×139×1cm Popular елементи : цврсти color Features : количка за складирање, простор за заштеда на енергија, мулти-цел, може да се користи како shelf Function : термичка заштита, топлина, мазна развој, не е лесно да се break Please забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.Кога не е во употреба, кадата лента може да биде укината и чуваат.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Дрвени бања caddy е совршен врвен подарок избор за денот на благодарноста, Божиќ, роденденот и свадба годишнината.Бамбус бања caddy е око фаќање и долготрајни подароци кои ги носи lavishness на вашата бања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата