KzwuwuR Женска Fuzzy Дуксери Pullover со Џебови Спорт Атмосфера Преголеми Маскирани Sweatshirt Атлетик Руно Дуксери

KzwuwuR Женска Fuzzy Дуксери Pullover со Џебови Спорт Атмосфера Преголеми Маскирани Sweatshirt Атлетик Руно Дуксери

Това е достапна
DEN 470.40
Количината на стоката:

Се повлече На затворање.Машина За Миење.Карактеристики : Ова pullover sweatshirt кој мека обичен тело.Така мода и симпатична суичери.Ова е совршен подарок за вашите мама, auntie, бабата, или твоите најдобри пријатели.Материјал : Полиестер, памук, супер лесни/меки и удобни за носење.Дизајн : Лабава Crewneck Sweatshirt.Лесни, писмо букви, со графички печатење.Со намалување на класичен екипажот деколте, секојдневен блузи, за жени, долги ракави и опуштено силуета за мајка живот.Малку преголеми се чувствуваат.Оваа прекрасна изглед е едноставно совршен!.Прилики : Графички суичери за доаѓање Есен/Есен/Зима, лесно да се спарите со речиси било bottoms, фармерки, leggings, шорцеви, погодна за секојдневно носење, одмор, се случува надвор, секојдневен, одмор, дом, партија или на улица.Answer : ___________________________ Note : Ние силно сугерираат дека да имаат вашето тело мерења направени првиот, и тогаш се однесуваат на нашата големина на табелата пред цел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата