ZZL Компјутерска Тастатура Механички Игри Тастатура со Црна Switch 104 Копчиња RGB LED позадинско осветлување Цреша MX Сина Прекинувачи за Windows PC/Игри Подароци (Боја : Црна)

ZZL Компјутерска Тастатура Механички Игри Тастатура со Црна Switch 104 Копчиња RGB LED позадинско осветлување Цреша MX Сина Прекинувачи

Това е достапна
DEN 7221.84
Количината на стоката:

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удобно внесување позиција.Овој игри тастатура донесува полу-потопен изглед дизајн.Само со светлината допрете, половина од копчињата ќе потоне во телото на тастатурата.Механички игра тастатури високо-квалитетни трајни метал-abs со изградба плоча поставена механички копчиња и прекинувачи кои се застане дури и за време на поголемиот дел тестирање маратон игри сесии.Усвојување на високо-технолошки црна еквивалент се префрлите дизајн, нашиот игри тастатура прави секој допрете целосната на еластичноста и ја прави вашата чувство посилно. 108 копчиња полна големина тастатура, и сите клучеви не-конфликт.Секое притискање е регистриран во текот на интензивна игра и брзо пишување, без разлика колку многу други копчињата да се притисне во исто време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата