Lenox церемонијална облека 78pc Flatware Сет (Услуга за 12)

Lenox церемонијална облека 78pc Flatware Сет (Услуга за 12)

Това е достапна
DEN 11999.76
Количината на стоката:

Направена од 18/10 Нерѓосувачки Челик.Услуга за 12. Машина за миење садови безбедно.Сет вклучува 12 место предници, 12 место ножеви, 12 место лажици, 12 салата предници, 12 лажички, 12 лажици супа, Една лажица, Еден прободе лажица, Една порција вилушка, Еден сок ladle, Една пита/торта сервер и Еден лазања сервер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата