Суштината SWRNS-63T Радио Замена Додатоци

Суштината SWRNS-63T Радио Замена Додатоци

Това е достапна
DEN 1266.96
Количината на стоката:

Го задржува фабрика карактеристики во одберете Nissan возила иако функционира со резервни радио.Пре-програмирани да го задржат Контроли на Воланот.Поддржува Фабрички инсталиран Bose Засилувачи.Се вклопува во 2005 - 2006 година Altima, 2006 - 2006 Maxima, 2005 - 2006 Граница, 2005 - 2006 Pathfinder, 2005 - 2006 Xterra Само -Белешки : Поддржува Bose Проширија системи.Радио замена со SWC за задржување одберете Nissan 2005-2006/ Суштината SWRNS-63 T е радио замена интерфејс за одберете Nissan возила.Тоа ја олеснува интеграцијата на По-пазар радио за да се овозможи задржување на одредени фабрика карактеристики при замена фабрички инсталиран радио и е, исто така, пре-програмирани за задржување на управувачот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата