Mecion 19 6 Дел Телескопски Антена Нерѓосувачки Челик AM FM Радио Универзална Антена

Mecion 19 6 Дел Телескопски Антена Нерѓосувачки Челик AM FM Радио Универзална Антена

Това е достапна
DEN 94.80
Количината на стоката:

FM Радио Антена 6 Делови Телескопски Антена.Антена Должина : 11cm - 48.5 цм; Боја : Сребро на Ѕвонење.Одлична замена за вашиот оштетен ТВ антена или FM радио антена.Главно се користи во телевизија, радио, електрични играчка, далечински управувач, светилки и фенери, VCD, и други специјални конфигурации комуникации антена и железо и алатки за антена и други електроника производи. 100% Задоволство Гаранција : Едноставно обидете се нашите производи и ако не се апсолутно љубов ги споделите со нас и ние ќе рефундирање или ви испрати замена.Производ Specification Product Име : Телескопски Antenna Sections : 6 Sections Unstretched Должина : 110mm/4.2"Целосна Должина : 48.5 cm/19"Макс. Дијаметар : 6mm/0.24"Материјал : Metal Color : Сребро Tone Package Content1 x Телескопски Antenna100% Задоволството на Клиентите Guarantee Mecion се посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Ако не сте задоволни со оваа набавка, само е-мејл нас и на нашите клиенти тимот за поддршка ќе бидете сигурни дека ќе добиете 100% money-back наплата, загарантирана.Било какви прашања во врска со производот или враќање политика, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да одговориме на тоа за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата