D&D PowerDrive 8V4500/09 Здружени Појас 1 x 450 ОК 9 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive 8V4500/09 Здружени Појас 1 x 450 ОК 9 Бенд, Aramid

Това е достапна
DEN 2208.00
Количината на стоката:

Пакет тежина : 146.21 фунти.Произведено во Кина.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Пакет димензии : Висина - 12.0 инчи; Должина - 24.0 инчи; Width - 24.0 инчи.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата