QAA се вклопува 1994-2001 Dodge RAM меморија, 4 Парче Моделирани од не ' Рѓосувачки Челик Тркала И Крилата Трим Калапи, Целосна Должина WZ34921

QAA се вклопува 1994-2001 Dodge RAM меморија, 4 Парче Моделирани од не ' Рѓосувачки Челик Тркала И Крилата Трим Калапи, Целосна Должина

Това е достапна
DEN 4931.76
Количината на стоката:

Оваа QAA дел е дизајниран да се вклопуваат во 1994-2001 Dodge RAM меморија, 1500, 2500. Она што се вклучени во кутија?Вашиот пакет ќе вклучуваат QAA 4 парче Моделирани од не ' Рѓосувачки Челик Тркала И Крилата Трим Калапи, ЦЕЛОСНА ДОЛЖИНА, Клипот или завртка во инсталацијата, Заклучување на Табот и навртки, хардвер вклучени. - QAA WZ34921. Тркала И Крилата На Вратите.Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик - Увезени.Клипови ИЛИ Завртки предвидени за Лесна инсталација!Намалување на совршенство и Полиран да Огледало Сјај.ТРКАЛА И КРИЛАТА украси се направени од издржлив од не ' рѓосувачки челик кој е моделирана да одговара на обликот на фендер прецизно.Тоа обично има ослободени профил и е поширок во средината и tapers на краевите.Црна гумена заптивка се наоѓа на надворешниот раб за да се спречи гребнатини.На крилата трим е инсталиран лесно со заклучување јазичиња или завртки, и се предвидени.Тркала И крилата трим производи се извори од нашето производство партнер и загарантирана да биде со највисок квалитет резервни производ, секој моделирани специјално за да одговара на возило што се наменет за.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата