Drillco Вежба Малку, 1.1/16, 1/2 Месо Тело S&D Вежби, High Speed Челик, Black & Gold, 135° Точка (2 Парчиња)

Drillco Вежба Малку, 1.1/16, 1/2 Месо Тело S&D Вежби, High Speed Челик, Black & Gold, 135° Точка (2 Парчиња)

Това е достапна
DEN 2368.56
Количината на стоката:

1/2" Месо Тело S&D Вежби.Големини : Фракционо Материјал : High Speed Челик Крај/Слој : Black & Gold Мачка : Вежби.Се на општа намена flute дизајн, но сите големини имаат 1/2 од 2-1/4 долго месо тело.?Максималната вкупна должина е 6 и flute должина е 3. Ова ги прави кратки вежби во поголеми димензии и на тој начин се добро прилагодени за употреба во преносни електрични дупчалки опремени со 1/2 chucks.Тие се многу ефикасни во тешка висока затегнувачка цврстина материјали.?На 135 степен сплит точка намалува удар и го елиминира одење на ударна точка.Сплит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата