Хама 00181505 3,5 мм Џек Plug Стерео Аудио Кабел, Бела, 0.5 m

Хама 00181505 3,5 мм Џек Plug Стерео Аудио Кабел, Бела, 0.5 m

Това е достапна
DEN 521.76
Количината на стоката:

За да пренесува аналоген аудио сигнали e.г.меѓу Ехо уреди и засилувач.Светлина и простор за заштеда на должи на ултра тенки, флексибилен кабел и екстра мали приклучоци.Високо-квалитетни материјали и заштитените линии за одличен квалитет на звукот, без мешање.Позлатени приклучок со ниска контакт отпор за безбедна сигнал на пренос.Форма-фитинг приклучок со кота на една фирма се одржи во секој џек приклучок, исто така, со торба/капак, за одличен аудио квалитет без прекин.Опис на производот - За да пренесува аналоген аудио сигнали e.г.меѓу Ехо уреди и засилувач - Светлина и простор за заштеда на должи на ултра тенки, флексибилен кабел и екстра мали приклучоци - Високо-квалитетни материјали и заштитените линии за одличен квалитет на звукот, без мешање - Флексибилни материјали гарантира оптимална kink заштита и спречување на кабел кршење - позлатени приклучок со ниска контакт отпор за безбедна сигнал на пренос - Форма-фитинг приклучок со кота на една фирма се одржи во секој џек приклучок, исто така, со торба/маска, за одлични аудио квалитет без прекин - За уреди со џек врска Технички Детали : - Connection : 2x 3,5 мм Џек Plug - позлатени : Yes - Модел : Џек-Џек - Должина на : 0.5 m - Боја : Бела - се Препорачува за Употреба : Дома Асистент Обемот На Испорака : - 1 аудио кабел Сет Содржи : KLI.КА.3.5 FLEXI.SL. 0.5 m.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата