AMBF WE100M16X1-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, Отворете Заврши/Не CapsNo О-Прстен/Заптивка (Пакување о

AMBF WE100M16X1-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, 316 СВ Јадро,

Това е достапна
DEN 12641.76
Количината на стоката:

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.Филтер Димензија : 4.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 100 Micron.End Cap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата