ВИСТИНСКИ СКОК 14x1.5 24PC 124mm Ладно Кован Челик Повлечи Ореви со Црна Продолжен Куршум Совети CNC Алуминиум Компатибилен со Chevrolet Chevy Silverado GMC Сиера 1500 99-20 1999-2020 со 6 Повлечи

ВИСТИНСКИ СКОК 14x1.5 24PC 124mm Ладно Кован Челик Повлечи Ореви со Црна Продолжен Куршум Совети CNC Алуминиум Компатибилен со Chevrolet

Това е достапна
DEN 4198.80
Количината на стоката:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. [ ВАЖНО СОВЕТОДАВНИ ] – ВИСТИНСКИ СКОК од VM ТРКИ Повеќе ПАТЕНТИРАН Дизајн – [ Патент броеви : D792,200 D786,056 D793,217 ].ВИСТИНСКИ СКОК БРЕНД (а НЕ општ).Доаѓа во ВИСТИНСКИ СКОК Брендирани Пакување.Бренд Нови во Кутија / Никогаш не се Користи / Никогаш не е Инсталиран.Нема посебна алатка е потребно.Користи Редовно 19mm (или 3 / 4) Приклучок или стандард ОЕМ Алатка која доаѓа со возило.Можете да го отстраните и да ја инсталирате на вашиот тркала онолку пати колку што сакате без страв од оштетување на вашиот повлечи ореви благодарение на два дела патентиран дизајн кој овозможува да се отстрани совети пред да го користите вашиот отстранување АЛАТКА на вашиот ЛАДНО КОВАН ЧЕЛИК повлечи ореви БАЗА.Вашиот отстранување алатка никогаш нема да дојде во контакт со вашите совети, бидејќи на овој дизајн.Fitment Спецификации - ВКУПНА ДОЛЖИНА = 124mm (повлечи орев = 51mm + продолжетоци = 73mm), Width = 23.9 мм, Нишка Теренот = 14x1.50 (m14x1.5).ПОСЕБНА НАЈАВА - ОВИЕ се повлечи ореви ќе НЕ одговара ТЈУНЕР СТИЛ ТРКАЛА со ТЕНОК ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ДУПКИ.Ве молиме проверете ја вашата прирабници пред да нарачате.Купувањето е комбинација на бои и квантитетот во ЛИСТАТА на НАСЛОВОТ САМО.Сите информации е специфична за секој поединечен оглас.Ве молиме прочитајте ја целата листа.Ќе добиете комплет од 24 парчиња повлечи орев БАЗА и 24 парче од СОВЕТИ.Компатибилен со Chevy Chevrolet Silverado 1500 2 WD 4 WD High Земја Хибрид Обичај LS LT WT LTZ Трага Шеф на ПРВИТЕ 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 еден продолжен crew кабина Off Road 4x4 Дизел Гас ги Собереш Пикап Камион.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата