Nikon COOLPIX P900 Дигитална Камера

Nikon COOLPIX P900 Дигитална Камера

Това е достапна
DEN 1332.00
Количината на стоката:

Зумирање моќ на COOLPIX P900 е ништо помалку од спектакуларен.Ова е 2000mm на оптички зум-повеќе од било Nikon COOLPIX уште.Напредни стрелците ќе го цениме одличен квалитет на сликата и dslr фото стил-сигурен зафат, а swiveling Ротирачки-аголен екран, висока резолуција Електронски Визир што се врти автоматски се вклучува кога се подигна за окото, дури и PSAM режим на контрола на глас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата