Батеријата Компатибилен со HTC Волшебник, Батерија за Замена на мобилен телефон Батеријата

Батеријата Компатибилен со HTC Волшебник, Батерија за Замена на мобилен телефон Батеријата

Това е достапна
DEN 1459.20
Количината на стоката:

【Строги Компатибилност】 : Целосно компатибилен со оригиналниот HTC Мобилен Телефон/Паметен Телефон HTC Волшебник. 【Батеријата Параметри】 : Li-Полимер батерија, 3.7 v, 2500m Ah/9.25 Пот. 【Спецификации】 : Димензија : 62.73 x 42.08 x 12.32 mm;G. W. : 90g;Боја : Сива боја. 【Стандарди за безбедност на】 : CE, FCC & Ro HS уверение. 【Совет Пред Купување】 : ве Молиме бидете сигурни дека и двете се вклопуваат модел и батеријата P/N натпревар со следниве листи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата