Beleeb Вентилација Фан со Прилагодливи Домување Прстен Лесно се Инсталира Ѕид Прозорец на Таванот Внатрешно Воздух Дуктус Extractor за Сведување Бања Расте Шатор Кујна 95m

Beleeb Вентилација Фан со Прилагодливи Домување Прстен Лесно се Инсталира Ѕид Прозорец на Таванот Внатрешно Воздух Дуктус Extractor

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

Специјален дизајн>> Ова 4 инчен Издувните вентилатор за вентилација е дизајниран со модерен круг панел за да се задржи дуктус,остава надвор, gaving ќе чиста животна средина.Лесна инсталација>> Доаѓаат со кабелот за напојување со НАС стандарден приклучок и прилагодливи домување raing, можете да intall внатрешно дуктус фан на ѕид, прозорецот или стакло од rotaing прстен.Тоа е толку лесно.Прегреат заштита и заштеда на енергија>> вградена заштита од прегревање масло имајќи моторни,воздухот дуктус фан ќе автоматско исклучување кога температурата над 130 ℃.И ниска потрошувачка на електрична енергија од 12 w,заштеда опција за вас, но ви донесе чувство на ладење со околу 40 CFM вентилација струење во 40 d B noice.Широка примена>> Како ѕид фан, тоа може да се користи во подрумот, кујна, гаражата, таванот, расте шатор или како тавански вентилатор користи во канцеларија,бања, дури и да се јават на фан начин како да ги искористи пушењето мириси или внесот на свеж воздух.Опис>> Панел zise : Φ160mm, Цевки, големина : Φ100mm Водоотпорен ниво : IPX2 Брзина : 2300 вртежи во минута Напон : 110 V, Фреквенција : 50 HZ, Воздушниот волумен : 95 m3/h.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата