Амазон Essentials Мажите е Голем и Висок Опуштено-одговара Навремено Отпорни на Станот-Пред Chino Панталона

Амазон Essentials Мажите е Голем и Висок Опуштено-одговара Навремено Отпорни на Станот-Пред Chino Панталона

Това е достапна
DEN 760.80
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Со вклопува дизајниран од страна на DXL, Essentials нуди машка облека изграден за вашите пропорции.Стави твоите најдобри нога напред.Оваа релаксирана-одговара рамна пред chino жадувам е направена од флексибилен памук/поли се вклопуваат и се карактеризира со удобност relaxer механизам што дозволува корселе да водат до 4 инчи.Два пред коса џебови, две копче-преку назад велт џебови, едно копче затворање со zip летаат.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден Бренд - Со вклопува дизајниран од страна на DXL, Essentials нуди машка облека изграден за вашите пропорции.Стави твоите најдобри нога напред.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата