Старите холандски Овална Челик Тенџере Рек w. Grid & 16 Куки, Сатен Бакар, 36 x 19 x 15.5

Старите холандски Овална Челик Тенџере Рек w. Grid & 16 Куки, Сатен Бакар, 36 x 19 x 15.5

Това е достапна
DEN 4383.84
Количината на стоката:

Вклучува 16 куки, осум аглеста и осум прав, од кои сите се целосно прилагодливи за да се приспособат на секој сет на садови.Изградена на Тешки-Мерач челик за максимална сила и поддршка.Држи до 120 кг.Оцрни отпорни Сатен Бакар заврши.Лесно да ги чува сите ваши лонци, тави, и други додатоци.Монтажа Хардвер вклучени.Боја : Сатен Бакар Оваа Овална Виси Тенџере Рек вклучен со мрежа, 16 виси куки, и монтажа на хардвер за лесно собранието.Виси Тенџере Полици се креативни и декоративни решение за кујна складирање потреби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата