Mudder маска за очи Око Маска Сенка Маска за Спиење со Носот Подлога, 10 Парчиња

Mudder маска за очи Око Маска Сенка Маска за Спиење со Носот Подлога, 10 Парчиња

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Меки и удобни материјал : површината на маска за очи е изработен од сатен ткаенина, внатрешниот материјал е сунѓерот; Мека површина направи да се чувствувате поудобно; Тоа е, исто така, перат.Носот подлога дизајн : со уникатни носот подлога дизајн, кој може да блокирање повеќе светлина; Опремени со 2 парчиња гума за џвакање бендови, маска за очи никогаш нема да се лизга надвор, кога ти се спие убедливо. 10 Парчиња спиење маски : ова око маска може да се ублажат око нервите и васкуларен притисок, да ви помогне да се елиминира заморот, подобрување на спиење средина; Лесен и пренослив, лесен за носење, може да се земе тоа да се насекаде.Примена : погоден за патување, игра, забава, состанок, одмор, спиење и така натаму; Тоа исто така добар за компјутерски корисници, ученици, стари лица и канцелариски работници со голем притисок.Индивидуални пакување погодно за чување : секој пакет има одделни пакување, така што може да биде лесно да го чувате тоа, и да ги задржи од прашина поефикасно.Изработени од мек, сатен ткаенина материјал, лесни и дише.Едноставен дизајн со убав сјај ги прави да изгледаат повеќе домот.Висок квалитет на сунѓер е избрана без мирис и деформација.Ви помогнат да се опуштите око кожата, блокира било несакани светлина и да се влезе во сон брзо.Идеален за несоница, мигрена главоболки, суво око страда или секој кој сака да добие квалитет на спиењето.Лесен за употреба со трајни и прилагодливи headband.Помогне да се задржи окото маска во место безбедно во секое спиење позиција.Добра еластичност осигурува тоа може да се вклопи во која било глава големини.Удобен за носење и да не метежот со вашата коса.Совршен додаток за да се задржи што се одмори и да се обнови.Погоден за домашна употреба и за патување употреба.Изработени од мек, сатен ткаенина материјал, лесни и дише.Едноставен дизајн со убав сјај ги прави да изгледаат повеќе домот.Висок квалитет на сунѓер е избрана без мирис и деформација.Ви помогнат да се опуштите око кожата, блокира било несакани светлина и да се влезе во сон брзо.Идеален за несоница, мигрена главоболки, суво око страда или секој кој сака да добие квалитет на спиењето.Лесен за употреба со трајни и прилагодливи headband.Помогне да се задржи окото маска во место безбедно во секое спиење позиција.Добра еластичност осигурува тоа може да се вклопи во која било глава големини.Удобен за носење и да не метежот со вашата коса.Совршен додаток за да се задржи што се одмори и да се обнови.Погоден за домашна употреба и за патување употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата