OVICAR Жица Mesh 3 Ниво Возен Количка, Кујна Складирање Комунални Количка, Мултифункционален Кошница се Залагаме за Бања, Комплетна Метал Складирање Уметност Количка Ко

OVICAR Жица Mesh 3 Ниво Возен Количка, Кујна Складирање Комунални Количка, Мултифункционален Кошница се Залагаме за Бања, Комплетна

Това е достапна
DEN 626.40
Количината на стоката:

【Мулти-Функција за Складирање Количка】Овој 3-ниво возен комунални количка опремени со 360 степени тркалање тркала, да го направи корисна погодно организатор и чување на податоци за сите почетни материјали во кујна ,дневна соба,спална соба, бања , канцеларија,занает просторија,гаража ,гостинската соба,магацин,провизии итн. 【Цврсти и Издржливи】Ovicar 3 ниво занает коли функција подебели кошница и круг цевки материјали, Носат-отпорни, абразија-отпорни слој се обезбеди стабилност и издржливост, секој слој може да го поддржи до 22 фунти на тежината. 【Голем Простор за Складирање】Оваа мрежа жица количка со 3 длабоко кошеви и 4 виси страна куки,2.3 инчен завиткан работ заштита дизајн за да се спречи објекти од паѓање и да обезбедува простор за голем број на предмети за да се оптимизира простор за користење.Mesh дизајн им овозможува на циркулацијата на воздух. 【Лизгачки Од Количката】Оваа складирање количка опремени со 4 силна 360-степен тркалање тркала (2 lockable) и од страна на рачки дизајни, што го прави лесно да се движи насекаде. 【Лесно да се Соберат】Производ големина : 17.7" L x 10.2" W x 24.8" H (45 x 26 x 63 cm);Оваа алатка количка доаѓа со детални упатства и алатки, собранието може да се направи лесно во минути.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, Ovicar ќе обезбеди 100% задоволство по услуга.Оваа атрактивна складирање рек не само што е сигурен сила и стабилност, но, исто така, има уредни изглед и модерен изглед кој ја надополнува околу оркестарот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата