iSophiNet Децата Плажа Играчка Поставете Мека Гума Плажа Кофа Играчки Вклучувајќи Сина Ајкула Спреј Пиштол, Кит Waterwheel, Мала Жолта Патка Пиење Шише, Плажа Лажица, Лопата,

iSophiNet Децата Плажа Играчка Поставете Мека Гума Плажа Кофа Играчки Вклучувајќи Сина Ајкула Спреј Пиштол, Кит Waterwheel, Мала

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

[Плажа играчки] 1 мала жолта патка наводнување може, 1 сина ајкула вода спреј пиштол, 1 кит waterwheel, 6 малку патки, 1 за полевање може, 1 гребло, 1 лажица, 1 лопата и 1 Нето-торба. [Обезбедување на квалитетот] Сите плажа играчки изработени од еколошки, издржливи и безбедни мека гума.Во согласност со Американските играчка стандарди, 100% не-токсични и BPA-free.Во исто време, големината е соодветен, рабовите се мазни, големината е погоден за бебе мали раце, бебето е лесно да се сфати, и е погодна за изградба и играње. [Разни начини како да се игра] Овој децата плажа играчка е погодна за вашите деца да играат во на плажа, базен, када или песокот, а исто така може да се користи како бебе бања играчка. [Совршен подарок] Тоа е многу погодна како роденденски подарок за деца над 2 години како сезонски и партија подароци.Плажа играчка сет е идеален подарок сет за развојот на детската интелигенција и практична способност.Креативни игри ќе се промовира на децата рака-око координација.И имагинација. [Лесно да се носат] Оваа плажа играчка поставена е преполна со нето торба, која е удобен за носење и чување, лесно да се спакуваат и транспорт, и погодни да оди на забава.Тоа е најдобриот избор за вас и вашите деца.Овој деца плажа играчка е погодна за вашите деца да играат во на плажа, базен, када или песокот, а исто така може да се користи како бебе бања играчка.Производ Големина : .Малку жолта патка за полевање може да се : 8.7 во x 6.7 во.Сина Ајкула спреј пиштол : 5.5 во x 4.1 во.Кит waterwheel : 5.5 во х. 3.5 во глава за печатење : 4.7 во х 3.5 во.Mesh торба : 9.3 во x 8.3 во.Малку патка : 1.4 во(6pcs).Гребло : 5.7 во.Лажица : 5.9 во.Лопата : во 6.7.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата