CleverMade Расклопна Перење Tote, Големи Количка за Облека Забавува Торба, LaundryCaddy CarryAll XL Pop-Up Складирање Кошница со Рачки, Полноќ/Сива

CleverMade Расклопна Перење Tote, Големи Количка за Облека Забавува Торба, LaundryCaddy CarryAll XL Pop-Up Складирање Кошница со

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

Држете повеќе од две носивост на валканите алишта во овие трајни комунални totes.Тие се идеален придружник за патувања на миење и фен и да се направи сортирање и организирање ветре на перење ден.Лесен за користење, овие тенок простор за заштеда на енергија попречува pop-up брзо и поклопецот целосно рамен да се чуваат во спални соби, бања, детски соби, расадници, колеџ dorm соби, мали станови или RVs.Преносни мулти-користете виткање кошници може да се користи за да се одржи бебе облека, играчки, крпи и постелнина.Тие се, исто така, голем како секојдневна организатор внатрешноста на домот и додека патуваат, вклучувајќи викенд патот патувања и одмори.Дизајниран со засилен челик rim на врвот на високи отпадоци и цврсти baseboard на дното за тешки структура; snap шарки во внатрешноста на перница им овозможи да pop-up и колапс со леснотија.Мерење 21.25" L x 13.25" W x 18.5" H кога се отвори и паѓа за помалку од 2 инчи; вкупниот капацитет на секоја перење бин е 64 литри (17 литри) по волумен, со максимален капацитет од 55 килограми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата