Б3 У АТЛЕТИКА Обичај Мулти. Боја Бојата Ломотене Влага Wicking Спортски Главата Тај - Водат Вратоврска Headband Атлетик Фитнес Sweatband Јога Тренингот Неврзан

Б3 У АТЛЕТИКА Обичај Мулти. Боја Бојата Ломотене Влага Wicking Спортски Главата Тај - Водат Вратоврска Headband Атлетик Фитнес Sweatband

Това е достапна
DEN 647.76
Количината на стоката:

Спортски вратоврска headband со додадена обичајот боење/дизајн.Една Големина : 2.5 Инчи во ширина x 40 Инчи во должина.Спортски Влага Wicking : Микрофибер Полиестер / Spandex Смеса.Унисекс.Одличен Квалитет : прилагодено дизајн нема да избледи, крварат, или се влошува.Обичај спортски вратоврска headband : Карактеристики : - 100% ВИСТИНСКИ ВРАТОВРСКА HEADBAND СО ДОДАДЕНА ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН! - Детали : Овој објект е направен од сите бели (со оригинални црно лого) вистински вратоврска headband обичај обоена за да цел, да е навистина уникатна и око-пукање, постојано исполнет обичајот боење/дизајн.Карактеристики Продолжи : - Обичајот боење/дизајн - Унисекс - Една Големина : 40 инчи во должина x 2.5 инчи во ширина. - Спортски Влага Wicking : Микрофибер Полиестер / Spandex Мешавина - боја е исполнет директно во материјал со највисок квалитет на резултатите, дека нема да избледи, крварат, или се влошува. *Да се обезбеди овие долготрајни резултати, не сува на најжешките температурата поставување.Секој објект доаѓа во оригинално пакување.Headbands ќе има или е извезена логото или рамна логото како ние ги користиме сите, 2.0 (везени лого), 3.0/4.0 (рамен лого), headbands за прилагодување.Секој објект е прилагодена 100% независно од Б3 У СПОРТ како независни customizers.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата