Siipoo Црно-Црвена Сјајот Здраво 35 Торта Toppers за Роденден Двојно Слоеви Пеперутка Форма Среќен 35. Роденден Торта Декорација за Жените & Девојки - Пакување од 1

Siipoo Црно-Црвена Сјајот Здраво 35 Торта Toppers за Роденден Двојно Слоеви Пеперутка Форма Среќен 35. Роденден Торта Декорација

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

Пакет содржи : 1 пакет на двоен слој торта со пеперутка topper за 35. роденден, посебен дизајн дефинитивно ќе ви донесе повеќе романтичен & слатка атмосфера, не можете да го пропушти тоа.Боја & Материјал : Дебела сјајот црно-црвена cardstock, единствено еднострана сјај (врати се бела), двоен слоеви пеперутка, може да се повлече крилја нагоре и да се добие 3 D ефектот пеперутка, не во прав или сјајот падне, безбедни за вашата храна, не се за јадење.Големина на : W 17cm X L 22.5 cm / W 6.7 инчен X L 8.9 инчи (вклучувајќи стап), нема собрание бара и пристигнува во станот пакет, дополнителни лепило точки за вашиот DIY цели и надарени пакување, лесно се облекуваат вашата партија храна, колачи, овошје парчиња, мезиња и многу повеќе.Погоден за торти (6inches-10inches), на симпатична здраво 35 роденденска торта topper е совршен за партија украси и активности како бебе туш, роденден, годишнина, особено за жените и девојките роденден, апсолутно ќе те оставам незаборавни спомени.Дали контакт / mail нас, прво ако не сте задоволни со купувањето, ние нудиме бесплатен замена / 100% враќање, Кликнете "Додај во Кошничката" сега да се направи таа партија визуелна лекување на потполно ризик-бесплатно!.Боја : 35 - Црно-Црвена Пеперутка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата