Shuder Капа, Вистинска Кожа, Бокс, ММА, и Muay-Тајландски, Спаринг и Обука

Shuder Капа, Вистинска Кожа, Бокс, ММА, и Muay-Тајландски, Спаринг и Обука

Това е достапна
DEN 551.76
Количината на стоката:

Материјал : Shuder Т-капи е направена од цврсто и издржливи бивол кожа за безбедно обука.Корисниците може да ја користите оваа капа и да управуваат со неа, едноставно со крпа, бидејќи оваа капа е изработена со вистинска кожа, и внатре и надвор.Тежина : Оваа капа обезбедува добра заштита, дури и ако неговата тежина е светлина.(Приближна тежина 0.71 lb).Удобно се вклопуваат : Корисници, може да се прилагоди за да одговара на корисници' лице преку жиците на врвот и назад.Брадата рака : На прилагодливи брадата рака понуда прилагодено одговара.Shuder е бренд кој е широко се користат во Јужна Кореја.Особено, Shuder капи е призната како високо ефективни производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата