Крофна Продавница К шолја Кафе Парчиња Различни Пакет – Сет од 4 Вкусови | Кокос Мока + Налудничав Карамел + Ванила Крем Издувам + Чоколадо Стаклен Крофна | 12 Кт Секој,

Крофна Продавница К шолја Кафе Парчиња Различни Пакет – Сет од 4 Вкусови | Кокос Мока + Налудничав Карамел + Ванила Крем Издувам

Това е достапна
DEN 479.52
Количината на стоката:

48 ПРЕБРОЈУВАЊЕТО НА РАДОСТ – Вашиот омилен 4 вкусови на Оригиналниот Dunkin Крофна кафе дојде да се разбудам до секое утро и ајде да започнете денот со оваа uplifting добриот вкус. 12 пребројувањето на секој вкус, 48 чаши чиста радост!Оригиналниот мало кутии се убаво спакувани во картонска кутија за да се спречи било каква штета од превозот.Ние сакаме да се зачува најдобриот само за вас!.КОКОС МОКА – За оние кои сакаат кокос на врвот чоколадна крофна отколку покрај нивната кафе.НАЛУДНИЧАВ КАРАМЕЛ – ги Задоволи вашето кафе желба и слатка заб со вкус на средно печено кафе, тост ореви, и buttery карамел.Земете една шолја и да одат налудничав!.ВАНИЛА КРЕМ ИЗДУВАМ – Храбар ванила пудинг вкус и навестување на златниот тесто го преземе водството во овој медиум печено кафе за било-време-на-ден се третираат.ЧОКОЛАДО СТАКЛЕН КРОФНА – Некогаш сон на една чаша кафе пука со свежо-печени чоколадна крофна вкус?Што не се сами, и ова не е сон на сите.Тоа е вистинско, и тоа е вкусна.Оригиналниот Крофна Продавница Кафе се задржува на вашиот јазик и ја загрева душата.Тоа brightens вашата ден, како голем лажичка од sprinkles.Ако одите низ животот како ако тоа е слатко изненадување исполнет со желе и се опфатени во мрзнување, оваа сорта пакет на Оригиналниот Крофна Продавница Кафето е само во право за вас!Пробате оваа мостра од 4 различни вкусови на Оригиналниот Крофна Продавница за Кафе.Пакетот доаѓа со 4 уникатни вкусови на 12 К-Чаши секој, вкупно 48 К Чаши.Земете еден за себе и да видиме кој вкус ви се допаѓа најдобро.Не заборавајте да го купат еден како подарок за кафе љубовници во вашиот вкусни живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата