2 Вратата Стакло Екранот Кабинет 4-Полица Дизајн Правоаголна Јасно Кат Стои Curio Играчки Сувенири се Прикаже Случај за Дневна Соба и Спална соба за Статистика (Дрво Б?

2 Вратата Стакло Екранот Кабинет 4-Полица Дизајн Правоаголна Јасно Кат Стои Curio Играчки Сувенири се Прикаже Случај за Дневна Соба

Това е достапна
DEN 4319.76
Количината на стоката:

【Широко се Користи】 : Тоа може да се користи како пример во дневната соба, вино кабинет во кујната, публикации во студијата, или со рака-направени се прикаже rack во вашата колекција соба!Контактирајте не доколку сте го добиле било оштетени производи, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение. 【Две-врата, Стакло Екранот Кабинет】 : Големина 64"(H) x 30"(L) x 14.5"(W) инчи, секој калено стакло е 4mm дебели. 4-полица дизајн е здрав и стилски да ги прикажете слики, книги, акција фигури, вино и виски; стаклена врата е лесно да се отвораат и затвораат.Три бои : Бела, Црна и Природно Дрво. 【Enhanced Protection】 : Направен од тешки калено стакло и цврсто дрво честички одбори.Постојат браник stri Twops помеѓу стакло плочи и страни за максимална безбедност, трајни и практични за секојдневна употреба.Продавница разни предмети во ова стакло curio кабинет, на стаклена врата помага да се задржи прашина надвор и добро заштитете го вашиот колекции. 【Голем Капацитет】 : Секоја стаклена полица ниво можат да го издржат максимална тежина на 7.7 фунти, капацитет во меѓувреме е 15"(H) x 16.7"(L) x 14.4"(W), одлично за прикажување на книги, фотографии, медали, акција фигури, виното во шишиња, играчки, уметнички дела, украси. 【Безбедно Инсталација】 : Прилагодлив нозе може да се одржи телесната тежина до 440lb.Секој дисплеј кабинет доаѓа со одредување на уредот.Со цел да се спречи ѓубрето над, ние препорачуваме безбедно одредување на стакло кабинетот на ѕид.Се осигура безбедноста за вас и вашето семејство. ????За оние кои не живеат во близина на IKEA или сакате посилна опција, ова е стакло се прикаже случај за вас.Метална прачка поддржува се навистина убаво и се чувствуваат посигурни од тенки оние на Detolfs во моето мислење.Фантастични стакло квалитет за мојот кабинет, без гребнатини или оштетување. ????Овој приказ кабинети за колекционерски предмети е идеално место за изложен богатство оркестарот и уметнички дела.Додадете го на tasteful седење ансамбл или позиција како око-фаќање на самостоен дел. ????Едноставна линеарна дизајн мешавини тенки рамка со калено стакло shelving.Притисни-за-отворање на стакло врати нудат лесен пристап до нејзините внатрешни работи простор. ????Карактеристики : 1.Направени од високо квалитетен материјал, еколошки, цврсти и издржливи.многу стабилна, има долг животен пат. 2.4 слоеви дизајн, обезбедувајќи голем простор за складирање. 3.Max.Капацитет на Секој Слој : 22 кг/10kg ????Карактеристики : Материјал : Стакло Производ Големина : 64"(H) x 30"(L) x 14.5"(W) ????Пакет Содржина : 1 x Екранот Кабинет ▶ ✉ Ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со услугата во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата