Sanpellegrino Бодлив Круша и Портокал италијански Пенливи Пијалаци, 11.15 fl мл. Лименки (24 Брои, Пакување Може Да Се Разликува)

Sanpellegrino Бодлив Круша и Портокал италијански Пенливи Пијалаци, 11.15 fl мл. Лименки (24 Брои, Пакување Може Да Се Разликува)

Това е достапна
DEN 227.76
Количината на стоката:

4 пакети на шест 11.15 течност унца лименки.Природно, зачинет Бодлив Круша и Портокал or Ficodindia e Arancia италијански Пенливи Пијалаци.Направени со бодлив круша и сок од портокал, вистински шеќер, и пенливи вода.Без вештачки бои, вкусови, засладувачи или конзерванси.Потпис фолија покрие чува секој може да се чистат.Delicately слатка со јасни и пикантен заврши, Sanpellegrino Ficodindia e Arancia (Бодлив Круша & Портокал) Пенливи Овошни Пијалаци се карактеризира со прекрасен вкус и мирис на слатко бодлив круша и сонцето зрела портокал.Овој традиционален италијански пијалоци се направени со вистински сок од портокал, прскање на бодлив сок од круша, и пенливи вода.Ficodindia e Arancia има меки розова боја и вкус кој е уникатно освежување.Едноставно тргни се назад фолија капак на може да уживате и во Животот Deliziosa.Од 1932 година, Sanpellegrino е направена пенливи овошје пијалоци инспириран од домашно Aranciata, традиционален италијански пијалоци направени со овошни сокови, газирани вода и вистински шеќер.Со оваа инспирација, ние сме создадени различни nonalcoholic цитрус вкус пенливи пијалоци во кој овошен сок и автентични состојки.Нашите пенливи овошје пијалоци немаат вештачки бои, вкусови, засладувачи или конзерванси.Sanpellegrino Ficodindia e Arancia е совршен на топол летен ден, тоа е вкусна на своето и, исто така може да се надополни со свежо овошје и зачини за да се создаде уникатен коктел искуство.Отворете а може и со една голтка од Sanpellegrino Бодлив Круша & Портокал, ќе се транспортира до сонцето преплавена цитрус градини на Јужниот дел на Италија, што ќе ви овозможи да уживате во Животот Deliziosa секое време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата