ДНК Motoring ОЕМ-RF-0040 CH3110103 Фабрика Стил Радијатор Вентилаторот за Ладење Замена Покровот

ДНК Motoring ОЕМ-RF-0040 CH3110103 Фабрика Стил Радијатор Вентилаторот за Ладење Замена Покровот

Това е достапна
DEN 621.60
Количината на стоката:

ОЕМ Замена за Акции Единица.Високо Квалитетна ABS Пластика за Домување.Лесни Директни Топ-На ОЕМ Fitment или Замена.Ја Подобрува Ефикасност За Ладење.Одговара На 2.5 Л Модели.Секој Вентилаторот за Ладење Собранието е одредена апликација да се сретне возило-специфични ладење барања.Нашите електрични мотори се изградени во ISO/TS заверена на хемикалии и произведени со истите стандарди за квалитет како мотори тие понудата да automakers во светот, за да се обезбеди прецизни OE одговара, тивко, сигурен, работа и подолг живот.Се замени за JEEP CHEROKEE 1984-1996 ЏИП WAGONEER 1984-1990 се Вклопува 2. 5 L Модели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата