Jorsnovs Бела Кубни Циркони Свадба Булчински Tiaras и Коронки CZ Принцеза Headpieces Циркон Церемонија Ангажирање на Коса и Накит Додатоци за Жени (Виолетова)

Jorsnovs Бела Кубни Циркони Свадба Булчински Tiaras и Коронки CZ Принцеза Headpieces Циркон Церемонија Ангажирање на Коса и Накит

Това е достапна
DEN 1677.60
Количината на стоката:

♛ Материјал : Висок квалитет тиара, направени од Кубни циркониум; метал е мека бакар обложено со вистински платина, не е лесно да исчезнат, подобро од легура. ♛ Димензии : Дијаметар : 16cm, Висина : 5.5 cm, Тежина : 135g, погоден за повеќето возрасни лица. ♛ Безбедност : Pin циклуси на секој крај од тиара за дополнителна безбедност.Можете да користите боби иглички или лента за да се обезбеди тиара за да бидете сигурни дека тиара остана во вашата глава цел ден заедно. ♛ Повод : Идеален за ноќта на Вештерките Божиќ, Денот на Благодарноста Денот на Вљубените Роденден Јубилеј Костим Вечер Партија Матурска Свадба Ангажман Церемонија Театар Cosplay или други посебен повод. ♛ Совршен Подарок : Подарок за Мајка/Жена/Сестра/Ќерка/Fiancée/Девојка/Најдобар Пријател/Невестата/Церемонија Победник.Материјал : Кубни циркониум и Платина-обложено мека бакар.Димензии : Дијаметар : 16cm, Висина : 5.5 cm, Тежина : 135g.Безбедност : Pin циклуси на секој крај од тиара за дополнителна безбедност.Можете да користите боби иглички или лента за да се обезбеди тиара за да бидете сигурни дека тиара остана во вашата глава цел ден заедно.Карактеристики : Кубни циркони има дијамант изглед и тешко текстура, Платина-обложено мека бакар е подобро од легури, многу сјајна и светла, не е лесно да исчезнат.Мулти Culori Достапни : Сребро,Злато,Сина,Зелена,Виолетова.Некои Накит Одржување Совети : . - Одржување далеку од хемикалии или туш - Одржување далеку од влијае и гребење - Подигање тоа се исклучува кога потење многу или спиење - Бришење со мека крпа кога е потребно.Го носат овој елегантен круна,да се биде принцеза во толпата.Сета радост со вас, Сите задоволство да ве следат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата