Mudder 12 Пакет Око Маски за Спиење Маска, маска за очи за Игра Спиење, со Носот Подлога, Црна

Mudder 12 Пакет Око Маски за Спиење Маска, маска за очи за Игра Спиење, со Носот Подлога, Црна

Това е достапна
DEN 1982.40
Количината на стоката:

12 Пакет спиење маски : ова око маска може да се создаде темни средина која може да го подобри квалитетот на вашиот сон; Лесен и пренослив, лесен за носење, може да се земе тоа да никаде за брзо.Добра изработка : површината на маска за очи е изработен од полиестер ткаенини, внатрешниот материјал е сунѓерот; ткаенина е нетранспарентно и перат.Со уникатни носот подлога дизајн : може да го блокира повеќе светлина и повеќе се закачите на контурите на лицето; Опремени со 2 пакети еластична жици, удобен за носење и болка слободни носи на главата на рака, која не ќе се движи или да падне додека спие.Употреба : добро за компјутерски корисници, ученици, стари лица и канцелариски работници со голем притисок; Погоден за патување, игра, забава, состанок, на работата, одмор, спиење и така натаму.Индивидуални пакување се обезбеди добар санитарни : секој пакет има одделни пакување, лесен за чување, така што може да биде лесно да ги складирам и да ја задржите од прашина.Удобно спиење маски : површината на спиење маски материјал е сатен ткаенина и додатен е сунѓер, мека и дише, која може да го подобри вашиот сон и да се направи вас и вашите очи опуштено.Уникатен носот подлога дизајн : носот подлога може да блокираат повеќе светлина од недостатоците на вашиот носот и образите, и да се обезбеди добар засенчување ефект.Издржливи еластична бендови : Прилагодливи за да се вклопи во било која големина глава со 2 пакети еластична бендови.Со дизајн на тенки еластична бендови, можете да имате добар сон, без да се грижиш за вашата фризура mussed и маска за очи не е лесно да се лизга надвор.Повеќекратна Употреба : Добро за патување, дома, хотел, воз или секаде каде што е пречи од светлината.Погоден за компјутерски корисници, студенти, постари и канцелариски работници со голем притисок.Погоден за деца да се игра сокриј-и-го бараат.Спецификации : Количина : 12 пакет Боја : црна Должина : 19 cm/ 7.5 инчен Ширина : 8.5 cm/ 3.35 инчен Материјал : полиестер ткаенини, сунѓер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата