Доктор Закачалка, Медицински Факултет Дипломирањето, Новите Лекар Подарок, Д-Р Подарок, Првиот Бел Мантил, Бел Мантил Церемонија, Лабораториски Мантил Закачалка, О?

Доктор Закачалка, Медицински Факултет Дипломирањето, Новите Лекар Подарок, Д-Р Подарок, Првиот Бел Мантил, Бел Мантил Церемонија,

Това е достапна
DEN 479.76
Количината на стоката:

За нов лекар во вашиот живот - уникатен персоналните закачалка за нивниот грб!DETAILSEach закачалката е цврсто дрво, 17.5 инчи во должина и рецки за фустан ремени.Вклучува лак во било која боја на сликата.Располагање со 1 или 2 линии на текст (на дното и на врвот линии).На врвот линија е најчесто "Докторот" или "д-р" или "Pharm D".До 16 знаци на долната линија, 10 на врвот (вклучувајќи празни места, со исклучок на периоди).NOTESTo одредите срцето симбол на текст, употреба на буквата "h"За повеќе закачалки, ги додадете во количката едно по едно време.СОЗДАВАЊЕТО INFOHandmade од тимот на занаетчии со години на пракса!Вашиот рачно изработени купување поддржува малите бизниси!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата