CRZ ЈОГА Жените Лесна Атлетик Долги Ракави Спортски Работи Кошула Дише Фитнес Тренингот Врвот

CRZ ЈОГА Жените Лесна Атлетик Долги Ракави Спортски Работи Кошула Дише Фитнес Тренингот Врвот

Това е достапна
DEN 672.00
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Polyamide.Изработена од мазна, пот-wicking, брзо-за сушење ткаенини, имајќи кул и удобен на целиот ден, долго.Опуштено одговара намали, лесна изградба на оваа кошула минимизира chafing.Долго назад полите за екстра покриеност, екипажот вратот дизајн и убавина и комунални услуги.Совршена за трчање, јога ,фитнес, салон, пешачење, и секојдневно носење.Лесна Колекција.Дизајн за јога или обука.Долго полите должина, форма-монтирање.Thumbholes и решетката назад.Брзо пот-wicking да ви се исуши.Минимална чини да се намали chafe.Четири-насочно водат, добра еластичност, без чувство на контрола. 100% Polyamide; 65%Polyamide, 35%Полиестер.Бранеа.Мека.Нежно Compressive.Лесна колекција од мазна, мека поврзана ткаенина е дизајниран да помогне да се намали chafing, поттикнување вентилација и фитил далеку пот да ви помогне да остане сува.Дизајниран за да работи и обука, ви дава подобра тренингот.Оваа тренингот долг ракав е дише и wicking пот брзо, кој палецот дупки и форма-монтирање.Целосна должина полите опфаќа целиот задник.Mesh ткаенини поставени на високо-пот област потребни за вентилација.Функција 65%Polyamide, 35%Полиестер.Новата колекција : Брусен Гол Чувство.Бранеа за помек удобност.Дизајнер цел : БРУСЕН за ПОМЕК, помек за ПОГОЛЕМА УДОБНОСТ.Ние разбиена повеќето удобно тајна од брусен технологија.Го Бранеа Гол Чувство колекција има бранеа допир, мека удобност плус нежна компресија, нудејќи неспоредливо атмосфера перформанси за јога или обука.Ткаенини : .Brushed Soft Gently Compressive.ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ БРАНЕА ГОЛ ЧУВСТВО КОЛЕКЦИЈА ПОД ИЛИ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата