Jockey Жените Camisole

Jockey Жените Camisole

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

93% Модални, 7% Spandex.Машина За Миење.Стил 2074. 93% Tencel модални/7% spandex.Машина за миење и сува.Увезени.Увезени.Полу-опремени. 93% Tencel модални/7% spandex.Машина за миење и сува.Увезени.Слој на луксузни удобноста на нашите Jockey Оригинални Supersoft Cami.Направена од ултра-меки Micromodal ткаенина комбинација, овој сестран женска camisole е дише, лесни и совршен baselayer за сите на вашите омилени изгледа.Полу-fitted93% Tencel модални/7% spandex Machine се мијат и dry Imported.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата