Бурна Kromer Оригинални Kromer Капа - Зима Волна Капа со Earflap

Бурна Kromer Оригинални Kromer Капа - Зима Волна Капа со Earflap

Това е достапна
DEN 835.20
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Волна.Опремени затворање.Суво Чистење Само.ИСПРОБАНИТЕ И ВИСТИНСКИ : Оригиналниот Бурна Kromer шапка е главен во компанијата за повеќе од 100 години.Шест-panel состав е дизајниран да остане на вашиот шеф, без разлика што на активност.Достапни во различни бои, оваа шапка е совршен додаток за вашиот омилен падне шамија или зимски капут.СОСТАВ : Ова здрав вградена капа е изградена надвор од волна и најлон.Се обликува со шест-panel круна изградба и наредени со 100% памук фланелен боксери, оваа шапка ќе ви ги загрее од благи до екстремни временски елементи.Суво чистење само.EARBAND : Опремени со прилагодливи шарки се повлече надолу earband, оваа шапка е one-stop-shop за одржување на вашата глава топло за време на студената зима месеци.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Оригинален Kromer капа е совршен подарок за тоа посебно некој.Достапен во 13 различни големини, оваа шапка е одлична отворено зимска опрема за мажи или жени.Се НАМАЛИ И ПОРАБИ ВО САД : се Наоѓа во Мичиген, Бурна Kromer е изработката сигурен и високо-квалитетни капи за повеќе од еден век.Тие се посветени на супериорни услуги на клиентите со понудени доживотна гаранција за сите капа производи.Оригиналниот Бурна Kromer шапка е главен во компанијата за повеќе од 100 години.Шест панел состав е дизајниран да остане на вашиот шеф, без разлика што на активност.Достапен во 13 различни бои, оваа шапка е совршен додаток за вашиот омилен падне шамија или зимски капут.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата