XIXIDIAN LED лупа Рачни Запалени Зголемувачот Двојно Стакло Леќа Накит Зголемувачот

XIXIDIAN LED лупа Рачни Запалени Зголемувачот Двојно Стакло Леќа Накит Зголемувачот

Това е достапна
DEN 2331.12
Количината на стоката:

Magnifiers се направени од високо квалитетна ABS пластика, мазна површина, ергономски & лесен дизајн го прави удобно за рачни употреба.Зголемување објектив обезбедува јасно нарушување-слободен слики и животот за време на користењето.И отпорно на гребење, кристално јасно леќа се повеќе јасно и боја-точно од заеднички акрилик леќи.Стаклото се усвојува LED светилка и push-pull switch дизајн,осветлувањето е единствен и не отсјај,рака зафат е удобно и на работа е погодно.Удобна рачка, ергономски рачка за деца, возрасни, пензионери, ентузијасти и професионалци.Стакло ви помогне да се види помали детали со најмалку замор на очите.Оваа лупа со светлината е наменета за оние кои секогаш треба да се направи блиску фокус работа, или оние кои имаат потреба визуелни помагала за да се намали око замор при работа или во секојдневниот живот.Име на производ : Читање magnifier Product зголемување : 30 times Product дијаметар : 80mm Product материјал : ABS рамка, стакло lens Product светлосен извор : 12 LED бела lights Battery модел : 2 АА батерии (не се вклучени)Производ големина : 205 X106 X27mm Packing големина : 250 X143 X33mm Product тежина : 270gpacking листата : лупа * 1 Thank за поддршка, ние ќе се стремиме да се направи подобро.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата