Орегон 90PX034G, 3/8 W/BD Мал Мотор Chamfer Длето Синџир

Орегон 90PX034G, 3/8 W/BD Мал Мотор Chamfer Длето Синџир

Това е достапна
DEN 1315.20
Количината на стоката:

Орегон замена полу длето синџир.Содржи еден трева ножот.Орегон вистинска замена дел.Орегон 90 PX синџир нуди повисока синџир ефикасност, идеални за мали, ниски напојува пили одлична за landscapers и сопствениците на куќи.На .043" тесен колосек kerf сечење системи за зголемување на ефикасноста.Тие треба помалку енергија од видов од стандардните системи за сечење.Го заменува многу ОЕМ делови, вклучувајќи ги, но не ограничувајчи се на следниве : Stihl - 61 PMM3 34, Husqvarna - H38 34. Се вклопува многу модели, вклучувајќи ги, но не ограничувајчи се на следниве : Занаетчии - 79246 Пол Видов, Црна s достигне за повремени yardwork, па дури и бура оштетени дрвја.Можете исто така ќе треба видов синџир напредни доволно да се справи со тешка работа, но user-friendly доволно и простувањето за повремена употреба.Oregons Advance Cut беше создадена за DIY сопствениците на куќи, бидејќи на своите солидни перформанси и сигурен издржливост.Ниска провизиите дизајн го прави Advance Cut идеална и сигурен избор за одржување на вашата propertys дрвја.Advance Cut е основна алатка за остроумниот сопственикот на куќата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата