Потсетуваат на Органски Muesli Житарки, Спортист Гориво, 12 оз, Без Додаден Шеќер, Уживајте во ладно или жешко! Во Текот На Ноќта Овес!

Потсетуваат на Органски Muesli Житарки, Спортист Гориво, 12 оз, Без Додаден Шеќер, Уживајте во ладно или жешко! Во Текот На Ноќта

Това е достапна
DEN 167.76
Количината на стоката:

ОРГАНСКИ MUESLI од ЖИТА - На USDA органски стандард значи дека состојки интегрираат културни, биолошки и механички практики дека згрижувачките велосипедизам на средства, промовирање на еколошки баланс, и зачувување на биодиверзитетот.Подобра храна за подобра иднина.БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Само 3g шеќер - само од суво грозје.ПРОТЕИНИ СПАКУВАНИ - 7g на Протеини по порција.Висок квалитет на растителна основа на протеини од ореви и семки.ПОДГОТВИ ТОПЛА ИЛИ ЛАДНА - Нашите muesli е разновиден дека може да се меша студено со млеко или јогурт или зготвена топла како овес.Во текот на ноќта ЗОБ/ BIRCHER MUESLI - Едноставно додадете ги вашите омилени млеко, се покрие и ставете во фрижидер преку ноќ, и се будам да срдечна, кул и вкусна доручек - не утро првично бараните.Вкус Име : Спортист Гориво | Големина : 12 Унца (Пакување од 1).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата