Намибија Знаме Дипломирањето Sash/Украл Меѓународната Студија Во Странство Возрасни Унисекс

Намибија Знаме Дипломирањето Sash/Украл Меѓународната Студија Во Странство Возрасни Унисекс

Това е достапна
DEN 1029.60
Количината на стоката:

Сатен.Машина За Миење Ладно.Деликатна Циклус.Собори Сува Ниска или Висат да се Исуши.Кул Пареа.Идеален за Меѓународни или Студираат во Странство Студент.Заоблени, не V вратот и во грбот, направени од dancelight сатен, и целосно наредени да се откажам убаво во предниот дел.Концептуална знаме вклучени во дизајнот.Совршен начин да се покаже наследство или достигнувања.Keepsake Сувенири.Носат вашите достигнувања со гордост.Дали сте меѓународни студент или студирање во странство на студент нашето концептуално создадени Намибија sash е совршен за вас.Дипломирањето ден ќе биде уште подобро кога ќе одат низ фаза носи нашиот Намибија дипломирањето sash.Тоа е 72 инчи долго и се покажува брилијантен знаме на Намибија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата