ПРКОСАТ на Главата Guard Премиум Синтетички Кожа ММА Бокс Главата Опрема UFC Борење Шлем Борба против Спаринг

ПРКОСАТ на Главата Guard Премиум Синтетички Кожа ММА Бокс Главата Опрема UFC Борење Шлем Борба против Спаринг

Това е достапна
DEN 922.56
Количината на стоката:

Направени од премиум синтетички кожа надворешната школка обезбедува продолжен, долгорочна употреба.Шок абсорбента гел техника интегрирани баласт за крајната заштита, безбедност и ефикасност.Користејќи високо квалитетни отстранлив скара за најдобра целосна лице заштита.Креативните цртање користи за развој на идеален про-стил на дизајн.Супер дебела помешани со висока густина пена соочи се наредени со Гел обезбедува екстра-удобно бариера.За дополнителна заштита, изберете ПРКОСИ покривки, ПРКОСАТ на капа внимателно рачно изработени!тоа е засилен со висока густина пена.На ПРКОСАТ на капа е специјално дизајниран за да се обезбеди соодветна одговара.На ПРКОСАТ на капа е Поудобно, лесен, силен и ефикасен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата