Schwinn Wayfarer Возрасни Велосипед Хибрид Ретро-Стилизирана Cruiser, Чекор-Над или Чекор-Преку Рамката Опција, 7-Брзински Drivetrain, Заден Багажник, 700C Тркала, Повеќе Бои

Schwinn Wayfarer Возрасни Велосипед Хибрид Ретро-Стилизирана Cruiser, Чекор-Над или Чекор-Преку Рамката Опција, 7-Брзински Drivetrain,

Това е достапна
DEN 11232.00
Количината на стоката:

Schwinn челик ретро град рамка и вилушка нуди стилски, удобно возење.Schwinn 7 брзина пресврт shifter со Schwinn задните derailleur обезбеди брз опрема промени.Алуминиумски предни и задни линеарна се повлече сопирачки обезбеди прецизни запира.Fenders заштити од нота, додека класичната задните превозникот обезбедува лесен за складирање. 700c големина на тркало одговара на возрасни велосипедисти 5'4" 6'2".Вклучува ограничен доживотна гаранција за онолку колку што ќе сопствени велосипед.Возење до класа, се вози до продавницата, возење низ целиот град на Schwinn Wayfarer.Сите луѓе, ќе видите е вашиот паметен изглед и одлично возење.На Wayfarer карактеристики челик урбан стил рамка со управување и координирање на fenders.Удобност и видливост секогаш ќе биде твое со Schwinn квалитет пролет седиште, и исправени јава позиција.Како и сите Schwinn велосипеди на Wayfarer има ограничен доживотна гаранција за онолку колку што ќе сопствени велосипед.Уживајте во возењето на Schwinn.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата