MASALONG KNI210 Дамаск челик сечилото ружино дрво канцеларија декорација пура форма нож

MASALONG KNI210 Дамаск челик сечилото ружино дрво канцеларија декорација пура форма нож

Това е достапна
DEN 350.88
Количината на стоката:

Вкупна должина : 13.6 cm.Сечилото : 7.5 cm.Се справи со : 5cm.сечилото Челик : увезени Дамаск челик.Цврстина : 59 HRC.Рачка материјал : стариот материјал ружино дрво.Направени од увезени стари материјал ружино дрво + увезени фалсификувани Дамаск челик, целото дрво е поделена на две, рачно изработени, на сечилото е многу остро, колекционерски Вкупна должина : 13.6 cm, Ножот : 7.5 cm.Се справи со : 5cm.Сечилото ширина : 1.9 cm, Челик со дебелина : 3ММ, Челик : увезени Дамаск челик, Цврстина : 59 HRC.Рачка материјал : стариот материјал ружино дрво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата