Плажа Играчки, Песок Играчки Поставите Вклучувајќи Песок, Вода Тркала, Кофа, Shovels, Sifter, Калапи, Rakes и Shovels, Отворено Плажа и Песок Играчки за Момчиња, Девојки, Години, Д?

Плажа Играчки, Песок Играчки Поставите Вклучувајќи Песок, Вода Тркала, Кофа, Shovels, Sifter, Калапи, Rakes и Shovels, Отворено Плажа

Това е достапна
DEN 1552.80
Количината на стоката:

Сите во Еден Пакет : 18 Компјутери плажа играчки Сет вклучува сè што ви треба за неколку часа на забава на отворено плажа и песок игра.Вклучувајќи ги и 1 камион, 1 кофа, 6 замокот калапи, 1 дожд облак, 1 waterwheel, 1 за полевање може, 1 песок гребло, 2 песок shovels, 4 море животинско калапи, и мрежа торба.Издржливи & Здрав : Не-токсични, живописни бои дебели издржлива пластика.Не сретне играчка стандард.ASTM безбедност тест одобрени.Покрај тоа, секоја играчка има мазна работ, па овој песок играчки нема да боли години' тендер раце.Подобрување на Деца' Креативност : Песок играчки, играње дава слобода да се направи забава на креативни форми и скулптури со бројни плажа се игра на задачите.Различни животни песочни калапи, различни живописни бои помогне во промоцијата на децата мисловни и креативни способности.Не само да играат во лето : Ова песок замокот играчки не само што може да се користи во лето ,на плажа, децата, исто така може да игра снег со овој сет во зима, или вода игра кога се искапеш затворен.ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТЕН ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : се Надеваме дека нашите деца плажа играчки ги носи вашето семејство повеќе среќа.Ние ќе се обезбеди целосна наплата или замена ако не сте задоволни со овие лето отворено плажа играчки за момчиња и девојчиња.Она што оваа Плажа Песок Играчки Сет донесе на детето?✔Ги развијат своите моторни способности и боја на познанието✔Координација и подобрување на тимската работа духови✔На vibrantly обоени игра поставите помага ослободете ја вашата малку нечија креативност✔Уживаат во домашните задоволство со вашите деца се Подобри родител-дете relationship Enjoy Песок/Снег Fun Kids, исто така може да се забавуваат изградба на патишта во песок со оваа плажа возило во собата.Направи патот со rakes и shovels при користење на депонија камион да вози далеку екстра песок.Откако патот е завршена возила може да се вози на неа.Малечки исто така, може да се направи песок/снег замоци на патот!Покрај песок кофа, камион, песочни калапи, ова отворено играчки сет вклучува симпатична вода тркала.Гледајте како вашиот малку еден фигури од тоа колку да се кваси, песок и вода преку инка додека правејќи го тоа спин.18 Парчиња плажа и песок игра сет вклучува сите популарни песок плажа играчки што ви треба за еден ден во сонцето со kids1 x изградба truck1 x вода wheel1 x наводнување can2 x песок shovels1 x песок rake1 x bucket6 x замокот molds4 x морски животни molds1 x дожд облак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата