Анти-Кражба Видео Врата Планината - Стан Вратата Планината за Прстен 1 2 3 4 Повеќето Брендови Rrenter Пријателски Вратата Бел Камера Носителот Врата Прилог Покрие Случа

Анти-Кражба Видео Врата Планината - Стан Вратата Планината за Прстен 1 2 3 4 Повеќето Брендови Rrenter Пријателски Вратата Бел Камера

Това е достапна
DEN 839.76
Количината на стоката:

Погоден за Повеќето Брендови' Врата : држачот за врата камера безжична простор спектар Максимална 3.77 инчи ширина x 6.25 инчи висина x 1.77 инчи длабочина,врата планината е погодна за Прстен 1,2,3,4, Трепка Cam, KAMEP, Eufy Безбедност, и повеќе генерички брендови, на вратата мора да се свртат навнатре,дебелината на вратата мора да биде во 0.78 инчен-2.5 инчи.Не Вежба s Ден, или други фестивали или годишнини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата