mDesign Тесен Складирање Салон за Мебел Единица - Тенок Бебе и Дете Стојат Организатор Кула за Спалната соба, Расадник, Playroom, и Плакарот - 4 Фиока Отстранлив Ткаенина Кан

mDesign Тесен Складирање Салон за Мебел Единица - Тенок Бебе и Дете Стојат Организатор Кула за Спалната соба, Расадник, Playroom,

Това е достапна
DEN 1092.00
Количината на стоката:

4 ФИОКА ГРАДИТЕ : Карактеристики 4 отстранлив фиоки; Користите веднаш до дете кревет, креветчето, или менување на маса и да се задржи нередот под контрола од страна на чување сите на едно погодно место; ги Зачувувате и организирате ќебиња, onesies, pacifiers, burping крпи, чорапи, чевли, пелени, и мали играчки; вертикална дизајн се вклопува лесно во многу локации низ дома; Микс На тенок отстранлив фиоките имаат лесен повлече рачка за да се направи отворање и затворање на едноставен; Пластични нозе ќе не нула тротоарите, и тие се прилагодува на нерамни површини.ФУНКЦИОНАЛНА Одлична за бебиња, деца, и пред-тинејџерите; Користење насекаде во вашето дете спална соба, градинка, или playroom каде сакате да го додадете малку стил и екстра складирање; Овој лесен-за-користење градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома; Одлични за плакари, спални соби, расадници, playrooms, и повеќе; Идеална за мали простори како што се станови, condos, и градот куќи.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од дише не-плетени синтетички ткаенини; Силна челична рамка и издржливи МДФ дрво врвот; Пластични нозе заштита на подови; Хардвер е вклучена ски-бесплатна инсталација; Лесно Care - ги чистат со влажна крпа и оставете да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 19" x 8" x 29.7" висока.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата