Тешко да се Најде Fastener 014973284770 парична Казна Најлон Вметнете Заклучување Ореви, 1/4-28, Парче-16

Тешко да се Најде Fastener 014973284770 парична Казна Најлон Вметнете Заклучување Ореви, 1/4-28, Парче-16

Това е достапна
DEN 396.00
Количината на стоката:

Дијаметар : 1/4 инчи.Дебелина : 21/64 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Возачот Тип : 7/16 клуч.Дијаметар : 1/4".Материјал : Челик.Крај : Цинк.Возачот Тип : 7/16 Клуч.Тема Тип : 28 (Парична Казна).Големина : 1/4-28-Инчен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата