Стакло Кабинет-w Стакло Екранот Кабинет 4 Полици со Врата, Кат Стои Curio Публикации за Дневна Соба и Спална соба за Статистика, 64 x 17x 14.5, Бела

Стакло Кабинет-w Стакло Екранот Кабинет 4 Полици со Врата, Кат Стои Curio Публикации за Дневна Соба и Спална соба за Статистика,

Това е достапна
DEN 5375.76
Количината на стоката:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Големина 64"(H) x 17"(L) x 14.5"(W) инчи.Боја : Бела.максимална тежина на 7.7 фунти.Стаклото на Екранот Кабинет : Големина 64"(H) x 17"(L) x 14.5"(W) инчи, секој калено стакло е 4mm дебели. 4-полица дизајн е здрав и стилски да ги прикажете слики, книги, акција фигури, вино и виски; стаклена врата е лесно да се отвораат и затвораат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата